ייעוץ וליווי לפרוייקטים​

חברת ריבל בע"מ  

מעניקה שירותי ייעוץ וליווי ליזמים המקימים מגדלי מגורים, מבני משרדים, ומרכזים מסחריים, החל  מהשלבים הראשוניים ועד לאכלוס המלא.

 

בהסתמך על ניסיון עשיר ומגוון של כ- 20 שנות עבודה בתחום, אנו מעניקים ייעוץ מקצועי מתוך כוונה לאפשר ליזמים התקנת מערכות אשר יאפשרו תפעול מיטבי תוך התחשבות בצרכי הדיירים והשוכרים העתידיים.

 

אנו מלווים את היזם החל משלב התכנון, המלצות לארגון נכון ומיטבי של החניות בחניון, מיקום התקנת המערכות השונות בבניין, התאמת דרישות חברת הניהול לנתוני הבניין, הסביבה והרשויות, וכדו'.

 

בנוסף לכך אנו מספקים שירותי ייעוץ לתכנון נכון, מיטבי, וארוך טווח של תקציב ניהול הבניין, כולל המלצה על עלות לכל דייר, בהתבסס על הידע הרב שנצבר אצלנו במהלך שנות הפעילות הרבות שלנו בתחום זה.

אפריקה ישראל – סביוני רמת שרת

פרויקט סביוני רמת שרת ממוקם בדרום מערב ירושלים, וכולל את כל צרכי המשפחה -  פארקים רחבים, גני שעשועים, בתי ספר וגני ילדים

מדובר על בניית 220 יחידות דיור בשכונות הסביונים כסמל לאיכות חיים. ​הוא כולל גם דירות גן ופנטהאוזים בתכנון אדריכלי מוקפד. ​הפרויקט נבנה בסטנדרטים הגבוהים של אפריקה ישראל מגורים וא.א. ר.פ. יזמות ובנייה

                                                       

הפרויקט מתוכנן לפי עקרונות התקן לבניה ירוקה ומאפשר לדיירים ליהנות מחיסכון כספי בחימום ובקירור הדירות, בידוד רעשים, אוורור טבעי וחיסכון במים.

 

למידע נוסף על הפרויקט >

 

 

קדמת היובל – רח' טהון, ירושלים

מדובר בפרויקט הדגל של חברת קדמת היובל. במקום מתוכננת חווית מגורים איכותית ומתקדמת. המתחם כולל כרגע 30 יח' דיור ישנות וקדמת היובל מתכננת להקים 129 יחידות דיור חדשות ובכך לשמור את מעמדו של רחוב טהון כרחוב שכונתי ראשי, עם חזית מסחרית פעילה לרחוב ולאפשר לדיירים הקיימים והחדשים סביבת מגורים נוחה ונגישה. בנוסף, תוקם גינה ציבורית עם נגישות למרכזי המסחר והבילוי באזור.

 

המבנים יוקמו בסטנדרט בנייה גבוה והדירות יזכו לנוף מדהים של הרי ירושלים ואזור קרית היובל. הפרויקט יאפשר דיור איכותי מגוון המיועד הן לזוגות צעירים, והן למשפחות ומבוגרים.

 

למידע נוסף על הפרויקט >

 

 

א.חבר בע"מ – מגדל הנשרים, ירושלים

מגדל הנשרים ממוקם בין הרחובות כנפי נשרים, בית הדפוס ובקי, בלב גבעת שאול – אזור התעסוקה והמסחר המודרני של ירושלים.

 

המגדל המפואר יכיל קומפלקס משרדים מהודר ומתחם מסחרי מרשים וגדול.

 

מגדל הנשרים תוכנן להיות אחד מבנייני המשרדים האיכותיים והיוקרתיים בירושלים ויציב סטנדרטים גבוהים ביותר של בנייה. המתחם מיועד לאכלס חברות בעלות מוניטין כגון: חברות הייטק, בנקים, בנקי השקעות, משרדי עו”ד ורואי חשבון וכו’.

 

למידע נוסף על הפרויקט >

 

ניהול ואחזקת מבנים